PLASTİK DOĞRAMA SİSTEMLERİ

Genç Metal Alüminyum'un hizmetleri hakkında bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


PVC, Plastik Doğrama Sistemleri 1930’lu yıllardan sonra özellikle 2.dünya savaşından sonra artmış olan poli vinil clorür kelimesinin kısaltılmışı ve petrol ile tuzdan petrokimya tesislerinde üretilen polimer türüdür.

Hayatımızın hemen hemen her alanında kullandığımız PVC ürünleri artık plastik doğrama sistemleri ile de hayatımızda estetik ve moderniz mi bir araya getirmenin yanında konfor ve güvenliği ile de kullanıcıların gözdesi olmuştur.

PVC doğrama sistemleri çevre dostudur. Önce çevreye olan görsel etkisi sonra ise çevreye etkisinden kısaca bahsetmek gerekirse elyaf haline getirilerek tekstil malzemesi olarak bile tekstil sanayinde kullanılabilmektedir. Bir başka çevre dostu özelliği ise ağaç kesimi azalmakta ve PVC’nin pencere ve kapı imalinde kullanılması ile ormanların korunması sağlanmaktadır.

Plastik Doğrama Sistemleri takıldığı alanlarda bir koku yapabilir ama bu koku imalat ve nakil vb. nedenlerle üzerine sinmiş olan koku olabilir, Her yeni malzemede olduğu kadarki bir koku oluşur ve kısa zaman içerisinde kaybolur.

PVC profilleri, yapılan test sonuçlarının da gösterdiği gibi, hava ve su sızdırmazlığı açısından mükemmeldir;

Plastik Doğrama Sistemleri dış ortamlara açılabilen yerlerde kullanıldığı gibi wc ve banyo kapıları gibi iç Mekânlar dada kullanılabilmektedir. Wc ve banyo kapılarında su ve nemden etkilenmemesi, yıkanabilmesi ve uzun ömürlülük sunmaktadır.

Genç metal alüminyum olarak Plastik Doğrama Sistemleri hakkında en doğru ve kalıcı çözümler için bizi arayın. Telefon numaralarımız ve iletişim bilgilerimiz için tıklayınız.

Genç Metal Alüminyum by © İsmira Ajans , 2015

Tüm Hakları Saklıdır