KROM KORKULUK SİSTEMLERİ

Genç Metal Alüminyum'un hizmetleri hakkında bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dekoratif bir malzeme olan krom aynı zamanda uzun ömürlü olması ve dayanıklılığının uzun yıllar sürmesi nedeniyle en çok tercih edilen malzemedir. Uygulamada krom kullanılıyorsa buna krom küpeşte denir. Küpeşte ve korkuluk eş anlamlıdır. Firmamızda kare korkuluk, balkon korkuluğu yuvarlak, Fransız balkon korkuluğu, merdiven korkuluğu, havuz korkuluğu, pleksi korkuluk, lama korkuluk, teras korkuluk, duvar bağlantılı korkuluk işleri itina ile yapılır.

Ustalarımızın işçiliğiyle ortaya çıkan şık, zarif ve dekoratif çalışmalarla mekânlarınıza farklı atmosfer katmak istiyorsanız Genç Metal Alüminyum kalitesini denemeye davet ediyoruz.

Genç Metal Alüminyum korkuluk ve küpeşte sistemlerimiz ile siz değerli müşterilerimize imalat, satış ve montaj hizmetleri konusunda en kaliteli hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Sürekli yenilenen ürün yelpazemizi sitemizden inceleyebilir ve en beğendiğiniz ürünümüzü sizin için hazır hale getirebiliriz. Tek yapmanız gereken beğendiğiniz ürünümüzü bize bildirmeniz ve uzman ekip arkadaşlarımızdan birini size yönlendirip gereken ölçüleri almasını sağladıktan sonra göz zevkinize ve kesenize en uygun çözümleri sunabiliriz.

Ücretsiz eksper servisimizi talep ederek tüm fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yapmış olduğumuz krom korkulukları örneklerimizi incelemek isterseniz referanslarımıza tıklamanız yeterli.

Genç Metal Alüminyum by © İsmira Ajans , 2015

Tüm Hakları Saklıdır